Фруктові мухи

3 ознаки того, що вас повинні турбувати фруктові мухи у вашому домі

Наявність мух зазвичай змушує людей сприймати місце як негігієнічне, оскільки вони є переносниками хвороб. Хоча це більше впливає на бізнес. У цій статті ми ділимося деякими місцями, де можна зустріти мушок, і чому ви повинні хвилюватися.

Плодові мухи в стоках

Тулячись до роїв, ці дрібні мухи можуть включати фруктових мух дрозофіл і чорних стічних мух (також відомих як зливні мухи).

Чому ви повинні хвилюватися? Ваша зливна кришка туалету забезпечує хороше і стабільне джерело їжі та притулок для цих зграй маленьких мух! Окрім того, що вони представляють неприємність для користувачів у ваших туалетах, ці маленькі мухи будуть сідати майже скрізь і на все, чим можна харчуватися. Особливо, коли вони опиняються на ваших рушниках та зубних щітках, вони стають дуже надокучливими та негігієнічними.

Фруктові мухи на кухні

Кухня вдома - це місце, де готуються страви для всієї родини. Ви також зберігаєте багато кухонного начиння, питних пляшок та контейнерів на кухні. Обов’язково потрібно, щоб ця зона вдома була чистою, охайною та гігієнічною.

Чому ви повинні хвилюватися? Фруктові мухи на кухні порушують процес приготування їжі та створюють загрозу здоров’ю для людей, якщо вони потраплять на вашу їжу. Чистий посуд, який був вимитий і відкладений, насправді є чудовими привабливими для того, щоб плодові мухи харчувалися його мікроорганізмами. Ще раз це сприяє зростанню негігієнічних бактерій на кухні.

Цікаві факти про плодових мушок

Знати більше про цих дрібних літаючих шкідників сьогодні, щоб краще зрозуміти, що приваблює плодових мух і звідки вони беруться?

  • Самка плодової мухи зростає більше, ніж самка плодової мухи

  • У плодової мухи червоні очі

  • Тіло є носієм бактерій, які можуть бути шкідливими для людини

  • Фруктова муха любить зіпсовану їжу та овочі, сміття, фрукти та кухонне начиння

  • Розмножується дуже швидко, яйця вилуплюються в личинки через кілька днів; з дорослою комахою, що з’являється буквально через 4 дні! Тому зараза може вийти з-під контролю дуже швидко.

Як попередити плодових мушок в домашніх умовах?

Правильне ведення домашнього господарства та здорові гігієнічні звички, безумовно, корисні для запобігання гніздування плодових мушок у вашому домі.

  • Завжди прикривайте їжу

  • Зв’яжіть мішки для сміття та вчасно викидайте відходи та сміття

  • Тримайте стільниці в чистоті і ретельно витирайте залишки їжі та крихти

Чому важливо позбутися від мух?

Мухи шкідливі через хвороби, які вони поширюють, включаючи гастроентерит та сальмонельоз. Окрім ризиків для здоров’я, зараження мухами може зіпсувати ділову репутацію у випадках, пов’язаних з харчовими отруєннями. Більшість способів викорінення мух своїми руками не працюють, оскільки вони просто заплутають і зірвуть навігацію мух, не забуваючи про їх можливості розмноження. Професійна боротьба з мухами забезпечує точну ідентифікацію шкідників, спеціальну обробку для позбавлення від мух за допомогою мухоловки та залишкових розпилювачів, а також регулярний огляд та моніторинг приміщення.

Позбавтеся від мух у вашому бізнесі та вдома

Звичайних малих мух зараз можна краще контролювати за допомогою вдосконаленого препарату за допомогою розчину утворюючого піну Піноутворюючий матеріал добре працює навіть у важких місцях, де можуть ховатися дорослі плодові мухи та їх личинки. Піна прилипає до поверхн, і ці дрібні мухи при контакті гинуть. Цей препарат містить бактерії, які можуть поїдати органічні речовини, ефективно допомагаючи зменшити та усунути джерела їжі для цих плодових мух.

Рішення - це методика, ідеальна для ділового середовища приготування важкої їжі, наприклад, їдалень, центральної кухні та ресторанів; піноутворення здатне ефективно контролювати дрібних мух з більшою ефективністю. Зверніться до експертів із боротьби зі шкідниками вже сьогодні +380961099090.