Дезінфекція навчальних закладів

Послуги дезінфекції навчальних закладів

Занепокоєння щодо COVID-19 посилюється, що ставить перед шкільними керівниками нові проблеми, відновлення навчального процесу. Для дітей молодшого віку примусове використання масок, часте миття рук та тримання учнів на відстані здається цілком складним завданням для педагогів.

Батьки студентів, дітей, які відвідують садочку, школи, стурбовані якістю освіти, яку отримають їхні діти, і глибоко стурбовані їх безпекою.

Як тоді зменшити ризик коронавірусу?

Ретельна дезінфекція

Школам пропонується ретельно розробити обширний план дезінфекції.

Ви можете запевнити батьків, вчителів та учнів у тому, що здоров’я та безпека на першому місці за допомогою нашої сучаснішої служби дезінфекції. Використовуючи нашу вдосконалену технологію обприскування для швидкого усунення патогенних мікроорганізмів на поверхнях, ваш навчальний заклад буде безпечним для входу в приміщення, лише через 30 хвилин після завершення обслуговування.

Заплануйте сьогодні безкоштовне оцінку навчального закладу.

У чому різниця між професійною дезінфекцією та миттям?

Чому професійна дезінфекція необхідна для шкіл? Чи дезінфекція - це те саме, що звичайні прибирання, що проводяться прибиральниками? Прибиральниці проводять миття дезінфікуючими засобами, але це не є професійною дезінфекцію, яка може захистити на проміжок часу.

Дезінфекція проводиться за допомогою хімічних речовин для знищення мікробів на поверхнях та предметах. Цей процес не обов'язково очищає брудні поверхні або видаляє мікроби, але вбиваючи мікроби на поверхні можна ще більше знизити ризик поширення інфекції.

Місця високо ризику у школах?

Наші сертифіковані фахівці зосередяться на критично важливих твердих поверхнях, у школах, дитячих садках та університетах, таких як:

  • Стільці, лавки та сидіння

  • Парти та столи

  • Дверні ручки

  • Електроніка

  • Ліфти

  • Вимикачі світла

  • Шафки

  • Перила

  • Їдальні

Захист шкільних автобусів від COVID-19

Шкільні автобуси, вантажівки для технічного обслуговування, моторизовані візки та адміністративні автомобілі мають десятки поверхонь із високим дотиком, які можуть поширювати коронавірус, і всі вони повинні регулярно дезінфікуватися, щоб зменшити ризик.

Поверніться до навчального процесу будучи захищеними

Після завершення нашого обслуговування ви можете бути впевнені, що школярам та персоналу безпечно повертатися до школи та навчання. Ми будемо працювати пліч-о-пліч із вашим персоналом, щоб розробити план, який найкраще відповідає потребам вашої школи. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатись більше про нашу дезінфекційну службу.