ПОСЛУГИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА КОНТРОЛЮ ШКІДНИКІВ

Маючи багаторічний досвід, "СТОП! Кукарача" є лідером у боротьбі з шкідниками, надаючи експертні, надійні та професійні послуги з боротьби зі шкідниками комерційним та побутовим споживачам.

Під час пандемії коронавірусу (COVID-19) "СТОП! Кукарача" продовжує надавати підприємствам послуги з боротьби зі шкідниками та дезінфекції, щоб захистити підприємства та будинки, квартири від ризиків, спричинених зараженням шкідниками. Багато важливих підприємств та послуг повинні продовжувати працювати, щоб підтримувати роботу суспільства, такі як харчова промисловість , роздрібна торгівля продуктами харчування та охорона здоров'я. 

Усі вони піддаються ризику зараження шкідниками, які можуть завдати шкоди будівлям, електрообладнанню та будь-яким продуктам, що там зберігаються, і одночасно поширити багато видів хвороб.

Ми також пропонуємо цілий ряд юридично відповідних послуг з дезінфекції, щоб допомогти компаніям боротися з наслідками коронавірусу.

"СТОП! Кукарача" може надати інноваційні рішення щодо боротьби зі шкідниками та спеціалізовані послуги з дезінфекції з урахуванням ваших потреб, допомагаючи захистити ваш бізнес, а також здоров'я та добробут вашого персоналу та клієнтів.

Ми без проблем вирішимо проблеми з щурами, мишами, тарганами, клопами, блохами, осами та іншими шкідниками. 

БОРОТЬБА ЗІ ШКІДНИКАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ

"СТОП! КУКАРАЧА" пропонує комплексні рішення для боротьби зі шкідниками як для підприємств в одній локації, так і тих, які працюють по всій території України, починаючи від виробничих потужностей, закінчуючи ресторанами, складами та офісними будівлями, продуктовими магазинами. Ми є національними експертами-у боротьбі зі шкідниками, які знають, як вирішувати проблеми з шкідниками в різних секторах.

Навіть не висока активність шкідникамів може мати великі наслідки для репутації вашого бренду і не тільки. Кожна галузь має унікальні проблеми з шкідниками, саме тому ми спільно з вами створюємо спеціальне, експертне рішення, яке запобігає виникненню проблем із шкідниками.

ПОСЛУГИ БОРОТЬБИ ЗІ ШКІДНИКАМИ

Шкідники забруднюють продукцію, завдають структурних руйнувань та є серйозними перенощиками різних хвороб, які можуть серйозно зашкодити здоров’ю. Експерти компанії "СТОП! КУКАРАЧА" роками розробляли детальні протоколи для вирішення проблем шкідників у найрізноманітніших середовищах. Основа нашої програми запобігання шкідникам виявилася успішною для більше ніж 2000 клієнтів. 

Незалежно від проблеми зі шкідниками, МИ має рішення, для вирішення цих проблем.

Замовити дератизацію (вилов та контроль мишей та щурів), дезінсекцію (обробка від тарганів, клопів, бліх, ос, шершнів, довгоносиків), дезінфекцію (протигрибкову, противірусну, COVID-19), фумігацію силосів та елеваторів у Львові та Львівській області, Хмельницькому та Хмельницькій області, Тернополі та Тернопільській області, Рівному та Рівненській області, Луцьку та Волинській області, Чернівцях та Чернівецькій області, Вінниці та Вінницькій області, Ужгороді та Закарпатській області. 

ЗАМОВИТИ ДЕЗІНФЕКЦІЮ ПРИМІЩЕНЬ

Інтегрована боротьба зі шкідниками

Стоп! Кукарача використовує п'ятиетапний підхід до боротьби зі шкідниками, зосереджуючись на стратегічних профілактичних заходах, а не на тактичній програмі реагування.

ПРОЕКТУВАННЯ. БУДІВНИЦТВО. Боротьба зі шкідниками починається з проектування та будівництва будівлі; внутрішнє та зовнішнє планування, а також будівельні матеріали. Проект і конструкція самі по собі повинні запобігати притулку шкідників - забороняти доступ через двері, вікна, вентиляційні отвори, труби, каналізацію тощо та мінімізувати ризик доступу під час ділових операцій.


МЕТОДИ БОРОТЬБИ ЗІ ШКІДНИКАМИ ТА НАВЧАННЯ. Стоп! Кукарача планує дії, необхідні для запобігання зараженню шкідниками, включаючи фізичні, культурні та хімічні методи, і надасть рекомендації, щоб визначити:


МОНІТИНГ ТА УТРИМАННЯ ШКІДНИКІВ. Впровадити заходи контролю, які забезпечують найбільш ефективні результати та гарантують безпеку:


РЕАГУВАННЯ НА СПАЛАХИ ШКІДНИКІВ. У разі спалаху шкідника чітка ідентифікація шкідника має важливе значення для визначення найбільш прийнятних методів боротьби та профілактичних дій, необхідних для уникнення повторного зараження. 


ОЦІНКА ПРОГРАМИ БОРОТЬБИ ЗІ ШКІДНИКАМИ. Оцініть ефективність програми боротьби зі шкідниками, це може включати:

БОРОТЬБА ЗІ ШКІДНИКАМИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ "STOPpest"

"СТОП! Кукарача" - спеціаліст з боротьби зі шкідниками для бізнесу. Наші послуги з ліквідації шкідників є відмінними. У нас є професійні спеціалісти з боротьби зі шкідниками, які можуть адаптувати наші послуги боротьби зі шкідниками на основі ваших потреб та потреб вашого бізнесу, ваших стандартів, працівників та клієнтів. Ми співпрацюватимемо з вами, щоб створити ефективне рішення боротьби зі шкідниками для різних видів шкідників. Ми пропонуємо ряд рішень щодо боротьби зі шкідниками для бізнесу, таких як:

ДЕРАТИЗАЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

Наш комерційний контроль за гризунами не дозволить гризунам заражати місця приготування їжі, зони смітників та інші зони, всередині приміщень та навколо будівель.

Фахівці компанії «СТОП! Кукарача» мають чудовий досвід боротьби з гризунами, комахами, тому зв’яжіться з нами сьогодні, щоб побачити, що ми можемо зробити для вашого бізнесу, щоб уникнути шкідників.


БОРОТЬБА З ШКІДНИКАМИ У ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ

(ОСББ, УПРАВЛЯЮЧІ КОМПАНІЇ, КВАРТИРИ, БУДИНКИ, ДАЧІ І Т Д)

Наявність шкідників у своєму будинку - це більше, ніж незручність. Також шкідники можуть становити загрозу здоров’ю для дорослих, дітей, домашніх тварин і навіть можуть завдати шкоди вашому майну.


Наша місія полягає в тому, щоб вирішити проблему зі шкідниками в домі та зробити так, щоб шкідники не повернулися!


Ми допомогли тисячам сімей по всій території України із проблемами боротьби з шкідниками вдома, такими як усунення та запобігання знищенню деревини жуками короїдами, із знищенням тарганів у квартирі, знищенням мурах у будинках; захисту будинків, квартир, підвалів та садів від мишей та щурів, забезпечення того, щоб будинки та будівлі були захищені від птахів. Знищення клопів, знищення бліх у квартирах, підвалах та інших зонах.

Навіщо Вам витрачати час на боротьбу з шкідниками в будинку самостійно, наражаючись на небезпеку?

Самостійно вивести тарганів вдома, самостійно знищити гризунів вдома (в будинку, в квартирі) – це зайва трата часу, яка в більшості випадків не приносить результату… Для вирішення проблеми зі шкідниками найкраще залучити професійного та надійного постачальника послуг з боротьби зі шкідниками. Компанія «СТОП! Кукарача» має технічний досвід для виявлення проблеми з шкідниками та знищення шкідників... 


Першим кроком до отримання допомоги по боротьбі зі шкідниками в будинку, квартирі чи на дачі є безкоштовна інспекція об’єкту! 

Якщо, Ви будете не задоволені результатом, ми повернемо гроші!