Обробка від грибка, цвілі та плісняви

Компанія ТОВ "СТОП! Кукарача" проводить обробку від плісняви, грибка, цвілі!

Загальна інформація про цвіль

Цвіль є загрозою для здоров’я. У деяких людей цвіль може викликати закладеність носа, біль у горлі, кашель або хрипи, печіння в очах або висипання на шкірі. Люди з астмою або алергією на цвіль можуть мати серйозні реакції. Люди з ослабленим імунітетом і люди з хронічними захворюваннями легенів можуть отримати інфекції в легенях від цвілі.

Цвіль може потрапити у ваш будинок через відкриті двері, вікна, вентиляційні отвори, а також системи опалення та кондиціонування повітря. Цвіль у повітрі на вулиці можна занести в приміщення на одязі, взутті, сумках і навіть домашніх тварин.

Цвіль буде рости там, де є волога, наприклад, навколо витоків на дахах, вікнах або трубах, або там, де була повінь. Цвіль росте на папері, картоні, стельовій плитці та дереві. Цвіль також може рости в пилу, фарбах, шпалерах, ізоляції, гіпсокартоні, килимі, тканині та оббивці.

Видалення цвілі вдома

  • Використовуйте брезенти, щоб закрити запліснявілі приміщення у вашому домі, поки вони не будуть очищені.

  • Не поширюйте цвіль. Коли ви заходите в кімнату, яка запліснявіла, зніміть взуття перед тим, як пройти через решту вашого будинку. Якщо можете, змініть одяг.

  • Створіть окрему спальне місце. Якщо вам доводиться спати в будинку з цвіллю, закрийте найчистішу кімнату для сну брезентами і завжди залишайте взуття поза кімнатою. Прийміть душ і вимийте волосся перед сном. Відкрийте вікна, провітрюйте кімнату.

  • Використовуйте кондиціонери та вентилятори з розумом. Якщо у вашому домі є система опалення, вентиляції і кондиціонування, не вмикайте її, доки вона не буде перевірена — це може поширити цвіль.

  • Очистіть, викиньте або запечатайте запліснявілі предмети. Виперіть і висушіть або викиньте запліснявілу постільну білизну, рушники, одяг. Якщо у вас запліснявілий папір, ви не можете викинути, висушіть і запечатайте у пакети, поки не зможете висушити та очистити їх.

Якщо у вашому домі є цвіль?

Цвіль може виглядати як плями. Він може бути різних кольорів і пахнути затхлим. Якщо ви бачите або відчуваєте запах цвілі, ви повинні видалити її. Вам не потрібно знати тип цвілі.

Якщо у вашому домі росте цвіль, вам потрібно очистити цвіль і вирішити проблему з вологістю. Цвіль можна видалити з твердих поверхонь за допомогою побутових засобів, води з милом або розчину відбілювача з вмістом не більше 1 склянки побутового відбілювача для білизни на 1 літр води.

Якщо ви використовуєте відбілювач для очищення від цвілі

  • Ніколи не змішуйте відбілювач з аміаком або іншими побутовими миючими засобами. Змішування відбілювача з аміаком або іншими очисними засобами призведе до утворення отруйного газу.

  • Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника, коли використовуєте відбілювач або будь-який інший засіб для чищення.

  • Відкрийте вікна та двері, щоб забезпечити свіже повітря.

  • Під час очищення уражених місць надягайте гумові чоботи, гумові рукавички та окуляри.

Замовити обробку від плісняви та грибка у Львові, Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі, Ужгороді, Вінниці, Івано-Франківську.