ФУМІГАЦІЯ СТОП! КУКАРАЧА

Фумігація - це рішення боротьби зі шкідниками, яке передбачає використання газів пестицидів (фумігантів) для знищення шкідників у закритому просторі. Фумігація ефективна проти всіх комах і може бути використана для знищення різноманітних шкідників, таких як зернові комахи, а також, таргани та клопи в комерційних середовищах.

Послуги комерційної фумігації

Фумігація - це складна діяльність із великою кількістю змінних, яку потрібно враховувати, щоб вона проводилась безпечно, законно та ефективно. "СТОП! Кукарача" пропонує експертні послуги з комерційного фумігації для підтримки бізнесу по всій території України, не тільки забезпечуючи збереження комерційних об'єктів без шкідників, але й те, що послуги виконують компетентні та ліцензовані техніки з необхідними знаннями, навичками та досвідом.

За підтримки неперевершеного досвіду, наданого технічними та регуляторними групами, гарантує безпечне використання всіх фумігантів відповідно до законодавства та найкращих галузевих практик у всіх галузях бізнесу, в яких ми працюємо. внутрішньо ліцензовані, повинні відповідати як мінімальним національним вимогам, так і стандартам управління, а також дотримуватися добровільних Кодексів найкращих практик безпечного та стійкого використання продуктів, визначених відповідними органами.

ОБКУРЮВАННЯ СИЛОСІВ


Фумігація силосів є ефективним методом обробки великих обсягів продукту в силосах.

Ми виконуємо фумігаційні операції відповідно до найвищих стандартів якості та безпеки.

"СТОП! Кукарача" пропонує:

  • Фумігація силосів

  • Фумігація тари

  • Фумігація судин

  • Фумігація під час транспортування

  • Фумігація продуктів у мішках або відправлень навалом

  • Використання фумігантів провідного бренду від першокласних постачальників

  • Чіткі інструкції для безпечного та успішного транспортування

  • Повна відповідність місцевим та міжнародним нормам

  • Надійна сертифікація

Послуги з фумігації для сільськогосподарської продукції наразі пропонуються в регіонах:

Замовити фумігацію у Львові та Львівській області, Хмельницькому та Хмельницькій області, Тернополі та Тернопільській області, Вінниці та Вінницькій області, Рівному та Рівненській області, Волинській області та Луцьку, Чернівецькій області та Чернівцях, Закарпатській області та Ужгороді, Івано-Франківську та Івано-Франківській області.