КОМПАНІЯ "СТОП! КУКАРАЧА"

ПЕСТ КОНТРОЛЬ УКРАЇНА! 

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ! ДЕРАТИЗАЦІЯ ! ДЕЗІНСЕКЦІЯ ! ФУМІГАЦІЯ!

ЕКСПЕРТИ БОРОТЬБИ ЗІ ШКІДНИКАМИ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ) ТА ДЕЗІНФЕКЦІЇ.

НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ПОСЛУГ КОНТРОЛЮ ШКІДНИКІВ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ!

Національний постачальник послуг контролю шкідників та дезінфекції. 

Наша технологія ’’STOPpest" - інтегрована система контролю шкідників для підприємств у відповідності міжнародних стандартів. 

Розроблений пакет послуг та переваги нашої компанії забезпечують захист вашої репутації, діяльності вашого підприємтсва, відповідність законодавству та сертифікації. Експертні рішення «СТОП! Кукарача» є одними із кращих на ринку України.

ПЕРЕВАГИ "СТОП! КУКАРАЧА"

Ми гарантуємо якісне виконання послуг, надаючи додаткові гарантійні виклики безкоштовно. Відповідно ми зацікавлені в першу чергу проводити якісно планове обслуговування. У нас є 24-48 годин, щоб прибути на Ваш виклик.


Ми впевнені у тому, що робота та якість послуг, які ми надаємо відповідає законодавству про HACCP та іншим аудитам. Відповідно, за потреби, надаємо супровід під час перевірок по питаннях стосовно контролю шкідників.


Обробка від тарганів, мурах всередині приміщення проводиться таким чином, що не потрібно закривати приміщення, накривати продукти харчування, зупиняти роботу об’єкта.


Доступ до папки у хмарному сховищі, де зберігатимуться документація згідно системи безпечності харчових продуктів (програма передумов, план-схеми розміщення пасток, журнали активності, графік проведення навчання працівників Замовника, річний графік обслуговування та ін.)


Зароблення точок проникнення гризунів, загальною площею від 1 м2 до 5 м2, ходить у вартість обслуговування. Для ефективного контролю шкідників, спершу ліквідовуємо джерели проблеми.


Ендоскоп, тепловізор, газоаналізатор, фонарик, інспекційне обладнання, обладнання для проведення дезінфекції професійне, обладнання для проведення фумігації та обприскування.Співпрацюючи з нами, Ви, будете впевнені у захисті від шкідників та проходженні міжнародних аудитів, які відкриють нові ринки!

Робота технічних спеціалістів по контролю шкідників базується на знаннях біології та сучасних технологій. Спеціалісти компанії, знаючи поведінку шкідників, застосовують матеріали у мінімальній кількості для вирішення проблеми, не наражаючи на небезпеку людей. 

"СТОП! Кукарача" - національний постачальник послуг!

Спеціалісти компанії ТОВ "СТОП! Кукарача" пройшли міжнародні навчання та отримали сертифікати:

HACCP Training

TACCP Training Course

Good Manufacturing Practice (GMP) Training

Food Safety in Retail

COVID-19 Essentials: Infection Prevention & COSHH Training For Cleaning

COVID-19 Essentials: Infection Prevention & PPE

Control of Substances Hazardous to Health (COSHH) Training Course

Food Hygiene and Safety for Manufacturing

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПРОФЕСІОНАЛИ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ДОТРИМАННЯ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

BRC

Глобальний стандарт BRCGS з безпеки харчових продуктів - це стандарт сертифікації продуктів та процесів, відомий на відповідність найкращим галузевим практикам. Сертифікація BRCGS - це міжнародно визнаний знак безпеки та якості харчових продуктів. Сертифікація досягається шляхом проведення стороннім аудитом відповідності стандартним вимогам акредитованим органом з сертифікації (CB). BRCGS оцінює ЦБ за їх технічні показники та ефективність обслуговування клієнтів. Сертифікація FoodChain ID у Великобританії та США є високо оціненими центральними органами, що забезпечують акредитовану сертифікацію BRCGS у всьому світі. 

HACCP

HACCP (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Система НАССР є науково обґрунтованою, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників. 

Global Food Safety Initiative 

Глобальна ініціатива з безпечності харчових продуктів - це приватна організація, створена та керована міжнародною торговою асоціацією 

IFS FOOD

Асоціація Членів Німецької Федерації роздрібної торгівлі Handelsverband des Deutschland (HDE) – та їхні французькі колеги – Федерація підприємств роздрібної торгівлі й дистрибуції (FCD) розробили стандарт по забезпеченню безпеки і якості харчової продукції, реалізованої через підприємства роздрібної торгівлі під торговельними марками. Стандарт одержав назву ІFS Food, що дозволяє оцінювати системи забезпечення безпеки і якості харчових продуктів, керуючись єдиним підходом. Даний Стандарт поширюється на всі етапи виробництва і переробки харчової продукції. ІFS Food Standard визнаний Всесвітньою Ініціативою харчової промисловості (GFSI). 

НАША МІСІЯ - ДОСКОНАЛІСТЬ У ГАЛУЗІ ПЕСТ КОНТРОЛЮ

Укладаємо договори з ОСББ, ЖЕКами та керуючими компаніями житлових будинків на послуги з дезінсекції, дератизації, дезінфекції

Послуги контролю шкідників для різних сфер діяльності. Для кожної з них розроблені індивідуальні протоколи

РЕКОМЕНДАЦІЙНІ ЛИСТИ

Рекомендаційний лист